Пн - Сб: 09:00 - 19:00 Нд: Вихідний

Олії для мотоциклів та скутерів

Двотактна напівсинтетична моторна олія на основі ретельно відібраних високоякісних базових масел та ..
Цена: 213 грн.
Нет отзывов
 ⬤  В наличии
Мінеральна моторна олія для чотиритактних двигунів мотоциклів складається з високоякісних мінеральни..
Цена: 197 грн.
Нет отзывов
 ⬤  В наличии
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Олії для мотоциклів та скутерів

Масло для мото, скутерів та дрібної мототехніки

Для коректної роботи компактного двигуна мотоцикла під високими навантаженнями необхідне якісне масло. Більшість байків і скутерів мають 4-тактний мотор, подібний до автомобільного, але мокре зчеплення. Це означає, що особливо важливі фрикційні властивості мастила: з одного боку, поршні в циліндрах повинні ходити легко, а з іншого - зчеплення не повинно прослизати. Тому неприпустимі присадки - модифікатори тертя, а також малов'язкі, енергозберігаючі мастила.

Різновиди та сертифікація

Ліцензування масел для японських двигунів займається організація JASO. Відповідно до її стандартів максимальна оцінка для двотактних масел – FD: бездимне, екологічно безпечне, ефективно очищає двигун та забезпечує високу продуктивність. До таких належать AVIA 4T Motorcycle Synthetic 10W40. Для менш вимогливих двигунів мотоциклів, газонокосарок, бензопил, мотоблоків та іншої дрібної техніки підійдуть категорії FC, FB. FA - найменш екологічні речовини, для країн, що розвиваються.

Серед чотиритактних виділяється категорія MA-2, з найвищим коефіцієнтом тертя – ідеально для спортивних байків із мокрим зчепленням. MA-1 може застосовуватися з мокрим зчепленням при малих навантаженнях, а МВ – тільки сухою, виділеної від картера трансмісією.

SAE - американська класифікація по в'язкості. Позначається (X)W – (Y), де Х – індекс мінімальної температури збереження плинності взимку, а Y – показник максимальної температури, за якої зберігається достатня в'язкість влітку. Наприклад, AVIA SPEED 4T Synthetic 10W40 – всесезонне, працює приблизно від -25 до найспекотніших днів.

Перша буква в API вказує призначення олії (S – чотиритактний бензиновий ДВС, T – двотактний), а друга – якість матеріалу.

У нашому магазині доступні найкращі мастила Avia у зручній тарі по 1 л. В наявності масла для мото техніки будь-якого типу, від байка до тримера, за найкращими цінами.

Популярні питання про автомобільні акумулятори

Чи можна лити в 4-тактний мотоцикл автомобільне масло?

У моделях з мокрим зчепленням це неприпустимо, трансмісія може прослизати. В інших випадках таке рішення може врятувати в безвихідній ситуації, але не повинно використовуватися завжди.

Чи можна використовувати звичайне, 4-тактне масло для мото з 2-тактним двигуном?

Який інтервал заміни для мотоцикла?

У більшості двоколісного транспорту якісна олія служить 5 – 7 тис. км, але з довше 1 – 2 сезонів. У спортивних мотоциклах буває доцільна заміна навіть через 1000 км: приймайте рішення згідно з рекомендаціями виробника, а також оцінюйте його стан на око. Чорна рідина на мінімальному рівні – необхідна термінова заміна.

Скільки потрібно олії для 2-тактного двигуна?

В середньому потрібно від 200 до 500 мл мастила на кожні 10 л палива. Точно дотримуйтесь рекомендацій виробника: недолив чреватий зносом двигуна, а надлишок технічної рідини - димним, токсичним вихлопом.